צמיגים לרכב

צמיגים לרכב

צמיג תקין לרכב הוא תנאי הכרחי לחוויית נהיגה איכותית ובטוחה. צמיגים שחוקים יכולים לפגוע בביצועי הרכב, לסכן את נוסעי הרכב וגם רכבים אחרים והולכי רגל אשר יכולים להיפגע מתאונות שונות הנגרמות בשל בעיה בצמיגים.

 

על כל נהג לקחת אחריות אישית ולבדוק את מצב הצמיג ברכב. במידה וישנה בעיה בצמיגים לרכב יש לבצע החלפת צמיגים. תוכלו לחפש צמיגים לרכב במבצע ולבצע את החלפת צמיגים במחיר משתלם. שימו לב כי מומלץ גם להחליף בו זמנית את כל ארבעת הצמיגים ולא לבצע החלפה נקודתית של צמיג אחד.

מתי מחליפים צמיג לרכב

כיצד נדע מתי הגיע הזמן להחליף את הצמיג? אפשרות אחת היא לגשת אל אנשי המקצוע במוסכים או בפנצ‘ריות על מנת לבחון את הצמיגים, אך האמת שכל אחד יכול לעשות זאת בעצמו. זה אפילו חשוב שתדעו לאבחן את מצב הצמיג לבדכם ולא תהיו תלויים באחרים. כך תוכלו לבצע זאת בתדירות גבוהה ולא לדעת מתי עובדים עליכם ומנסים להגיד לכם שצריך להחליף צמיג שלא לצורך.

 

אז כיצד נבדוק את הצמיג בעצמינו?

צמיגים לרכב

  1. בחינת חריצי הסוליה- בוודאי שמתם לב שהצמיגים מלאי חריצים ותעלות. יש להם תפקיד חשוב, הם מאפשרים לצמיג לנוע בצורה בטוחה גם כאשר יש מים ובוץ על הכביש. אותן התעלות שבסוליה הן דבר הכרחי לצורך אחיזת כביש טובה ותפקוד ראוי של הצמיג ולכן נרצה לבדוק שהן לא נשחקו יתר על המידה. באופן כללי ניתן גם לראות ברמת שחיקתן אינדיקציה כללית למצב הצמיג. ככל שהצמיג שחוק יותר כך התעלות פחות עמוקות. מומלץ לוודא כי עומק התעלות הוא לפחות 3 מ“מ. טיפ קטן לבדיקת העומק – תוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות מטבע של שקל. הכניסו את המטבע לתעלה. על גבי המטבע מופיעה הספרה 1 ותחתיה המילה שקל. אם המילה שקל בתוך התעלה ואינכם יכולים לראות אותה אז עומק התעלות תקין. כדאי גם לבדוק בכמה נקודות כי השחיקה לא בהכרח אחידה. 
  2. סימני שחיקה נוספים – ישנם סימנים אחרים אשר יכולים להעיד על שחיקת הצמיג. הסתכלו על הצמיג ונסו לזהות סימני יובש, בליטות ונפיחויות, סיבי מתכת חשופים וכו‘. כל אנומליה במראה הצמיג היא בעיה. אם זיהיתם בעיות בצמיג אל תמשיכו לסכן את עצמכם ואחרים, זהו הזמן לחפש צמיגים לרכב במבצע.

 

כפי שאמרתי בהתחלה, מוטב לבצע החלפה של כל הצמיגים ולא של צמיג בודד. נסיעה עם צמיגים לרכב ברמות שחיקה שונות, כמו במצב שבו יש צמיג אחד חדש ואחד ישן, גם כן פוגעת בביצועים.

 

 

 

 

שמירה על הצמיגים

אם יש לכם בעיה בצמיגים, חפשו צמיגים לרכב במבצע ובצעו החלפת צמיג לרכב אך חשוב גם שתשמרו על הצמיגים על מנת שיחזיקו מעמד לאורך זמן. על מנת לשמור על הצמיגים חשוב שתקפידו על לחץ אוויר מתאים, דבר שיש לבדוק באופן קבוע, כמו גם ביצוע כיוון פרונט ואיזון צמיגים.  צמיגים לרכב במבצע

צמיגי פירלי אשדוד

רכישת צמיגים חדשים אינה משימה קלה


המבחר רב, המותגים רבים, וכל יצרן טוען כי הצמיגים שלו
הם הטובים ביותר בעולם.

ובכן, כדאי שתדעו שיש הרבה צמיגים מעולים, אבל צמיגי מישלין הם
הטובים ביותר במרבית הקטגוריות. קשה להתחרות מישלין, החברה הענקית הזו ויצרנית הצמיגים
המובילה והגדולה ביותר בעולם.

החברה הזו משקיעה כספים רבים במחקר ופיתוח, ולכן הצמיגים שלה, באופן עקבי, הם הצמיגים
המתקדמים ביותר בשוק.

מדובר בצמיגים חדשניים המוגנים על ידי פטנטים רבים. כך למשל, לא
מזמן המציאה החברה צמיגים שיכולים לתקן את עצמם במקרה של פנצ’ר.
 
צמיגים אלה מרושתים בחיישנים מיוחדים אשר מודיעים לנהג בתוך תא הנוסעים כי יש פנצ’ר או תקלה  בצמיג,
אך כי  צמיג תיקן את התקלה וניתן לנסוע עוד 150 קילומטר עד לביקורת בפנצ’ריה.
זהו דבר מדהים אם רק חושבים על זה. פעם צמיגים לא היו מודיעים כי יש פנצ’ר, אלא פשוט מתפוצצים.

כיום אפשר להמשיך לנסוע אפילו עם פנצ’ר, לסיים את הנסיעה בבטחה או את הטיול, ואז להגיע לתיקון התקלה מבלי
שהחופשה נהרסה או שהנסיעה התעכבה.

צמיגים במבצע

צמיגים לרכב במבצע

צמיגים המלצות

צמיג

 

 

צמיגים לרכב

4 thoughts on “צמיגים לרכב

  1. Pingback: צמיגים - דגמי טויוטה 2020, טויוטה קורולה, טויוטה ביבוא מקביל

  2. Pingback: טויוטה מבצעים | Auto-insurance

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *