‏טויוטה לנד קרוזר קצר

‏טויוטה לנד קרוזר

טויוטה לנד קרוזר 2020 היא הרכב עבור אוהבי השטח המושבעים. אם אינכם בעניין של רכבי שטח אז זהו כנראה לא הרכב בשבילכם. אך אם אתם חיות שטח, בהחלט תרצו לקרוא את המאמר הבא ולדעת עוד על טויוטה לנד קרוזר אוטו.

טויוטה לנד קרוזר

בעבר טויוטה לנד קרוזר אוטו נחשב ללוקה בחסר בכל הנוגע לרמת האבזור ואף נאמר עליו שיש לו מנוע רועש, אך נראה שטויוטה לנד קרוזר 2020 מציג גרסאות משופרות אשר עונות על כל החוסרים של דגמי העבר ומציעים לכם רכב שטח אמתי, ללא שום פשרה על נוחות וחוויית נסיעה. טויוטה לנד קרוזר 2020 בהחלט מעניק תמורה טובה לכספכם. לא סתם אומרים עליו שהוא רכב השטח המושלם.

טויוטה לנד קרוזר

טויוטה לנד קרוזר מפרט טכני

טויוטה לנד קרוזר אוטו מגיע במספר דגמים קצרים וארוכים. כולם מצוידים במנוע טורבו דיזל 2.8 ליטר ו -177 כוחות סוס אשר הופכים אותו לרכב חזק במיוחד.

לטיוטה לנד קרוזר מפרט טכני אשר הופך אותו לחיית שטח אמתית:

  • הוא מצויד במערכת תצוגה פנורמית 360 מעלות (Panoramic view monitor). זוהי מערכת המבוססת על 4 מצלמות המציגות את כל סביבת הרכב כולל הדמיית שטח תחתונה המאפשרת לו להתמודד עם מכשולים בצורה מושלמת.
  • בורר סוגי שטח (Multi terrain select) – זוהי מערכת המעניקה אחיזה משופרת בהתאם לתנאי השטח. המערכת מאפשרת לכם לבחור בין 5 מצבי שטח שונים ובהתאם לכך שולטת על התנהגות המצערת, הבלמים ובקרת המשיכה.
  • מערכת מתלים דינמיים קינטית – לטויוטה לנד קרוזר מפרט טכני הכולל את מערכת ה Kintetic dynamic suspension system המעניקה לכם מערכת מתלים רספונסיביים בהתאם לתנאי השטח ומשאירה את כל הגלגלים על הקרקע.
  • בקרת זחילה ונעילת דיפרנציאל אחורי – טויוטה לנד קרוזר 2020 מצוידת במערכת Crawl control and rear differental lock, זוהי מערכת לנהיגה אוטומטית במהירויות של 1-5 קמ“ש על מנת לאפשר לנהג להתרכז בהיגוי.
  • נהיגת 4X4 קבועה – לטויוטה לנד קרוזר מפרט טכני הכולל מערכת AWD המשנה את חלוקת המומנט בין הגלגלים הקדמיים והאחוריים. זאת על מנת להבטיח אחיזה מושלמת בכל תנאי הדרך, כביש או שטח.
ג'יפ טויוטה

בנוסף תוכלו למצוא עוד מערכות נוספות הכוללות בקרת משיכה אקטיבית חכמה; מבנה חזק של מסגרת המרכב; הגה כוח VFC עם בקרת זרימה משתנה; מערכת DAC למניעת הידרדרות הרכב לפנים בירידה ויכולת תמרון טובה יותר.

השארת תגובה